Korálkování - návody na šité šperky

admin - 2017-12-22 09:27:22
Výtvarné techniky Korálky
Online kurzy Kurzy
*Kurzy pro radost*- korálkování - návody na šité šperky. Návody na ruční práce, výroba bižuterie z korálků návod, výroba šperků z korálků, ruční výroba šperků. Návody na náramky z korálků, náhrdelníky, náušnice, doplňky.

RUČNÍ PRÁCE – NÁVODY

Šperky – PRODEJNÍ GALERIE

Kurzy pro radost – kreativní online kurzy

Kurzy pro radost – Kurz korálkování – návody na šité šperky.

Zajímá vás korálkování? Hledáte návody na korálkování? Toužíte si vyrobit vlastní šperky z korálků?

Radka Fleková vám ve svých kurzech návody na korálkování nabízí. Naučí vás výrobu šitých šperků a módních doplňků z korálků. Podle video návodů si doma vyrobíte vlastní originální šperky z korálků a módní doplňky dle vlastního vkusu.
Z nabízených video návodů se naučíte různé techniky korálkování. Jako první techniku obšívání korálků. Vytvoříte si půvabnou květinu z korálků v podobě vlčího máku, naučíte se pracovat s dvoudírkovými korálky a obšívat korálky ve tvaru trnu. Ukáže vám návod na rybí steh na obšívání kuliček* z korálků*, návod na dutinky z korálků. Návod na dutinku, jak vyrobit náramek nebo náhrdelník ve tvaru spirály. Dozvíte se další návod na dutinky z korálků, jak ušít spirálový náhrdelník technikou cihlového stehu a techniku šití z jazýčku. Na závěr kurzů se naučíte dle podrobného návodu ušít korálkovou květinu a barevné spirály z korálků v jednoduché, nebo dvojité verzi.
Po úspěšném zvládnutí technik korálkování, si můžete sami vyrobit krásnou originální bižuterii z korálků pro sebe nebo jako krásný originální dárek. Můžete vyrábět náhrdelníky, náramky z korálků, náušnice z korálků, přívěsky a jiné doplňky *z korálků*… Najděte si svůj vlastní originální styl!

Stojany na šperky a šperkovnice – PRODEJNÍ GALERIE

Kurz výroby skleněných korálků – originálních vinutých perlí

Další zajímavé kurzy:

Návody na kroužkování – Chainmaille

Fimo návody

Kanzashi

Patchwork návody

Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé.