Quilling

admin - 2017-09-12 18:43:19
Výtvarné techniky Quilling
Online kurzy Kurzy
Kurzy pro radost - Petra Kroutilová vám představí techniku Quilling. Uvidíte návody na výrobu základních tvarů pro další tvoření... quilling návody, quillink inspirace... Zajímavé výrobky z papíru, základní návody pro začátečníky

RUČNÍ PRÁCE – NÁVODY

PRODEJNÍ GALERIE

bez-nazvu.png

Kurzy pro radost – kreativní online kurzy

Chcete si vlastnoručně vyrobit originální výrobky z papíru, přáníčka, přání, blahopřání, dárkové krabičky, různé dekorace, zvířátka nebo obrázky? Ve videokurzu vám Petra Kroutilová představí výtvarnou techniku Quilling, uvidíte návody na výrobu základních tvarů pro další tvoření…

Quilling neboli papírový filigrán je velmi zajímavá výtvarná technika při které používáme barevné proužky papíru, které stáčíme, formujeme a následně lepíme do požadovaných obrazců a tvarů. Papírový proužek stáčíme kolem quillingového pera – základním tvarem pro guilling je spirálka, kterou dále tvarujeme a fixuje lepidlem. Vzniklý ozdobný tvar přilepíme k podložce… Podle návodu si vytvoříme zajímavé výrobky z papíru. Quilling je tvoření vhodné jak pro dospělé, tak pro šikovné děti.

V základním videokurzu uvidíte návody nezbytné pro začátečníky. Seznámíte se s potřebnými pomůckami a uvidíte návody na výrobu základních tvarů z papírových proužků technikou quilling.

Technikou quilling můžete vyrobit originální výrobky z papíru – přání, přáníčka, blahopřání a jiné krásné, dárky a dekorace.

Další zajímavé kurzy:

Mandaly

Patchwork návody

Fimo návody

Komentáře mohou přidávat jen registrovaní uživatelé.